KONFIDENCIALITĀTE UN DROŠĪBA

Mēs cienām jūsu privātumu un izturamies pret to ar augstāko nopietnību. Informācija, ko sniedzat, lai veiktu pasūtījumu, Weblapā ir aizsargāta un tai ir nodrošināta konfidencialitāte.

Weblapa izmanto HTTPS/SSL tehnoloģiju, lai nodrošinātu tajā veikto transakciju drošību. Mēs neapkopojam un neglabājam informāciju par klientu debetkartēm un kredītkartēm.

Kad jūs veicat pasūtījumu Weblapā, pasūtījuma apmaksas nodrošināšanai tiek izmantota uzticama, SSL drošības standartu piemērojoša maksājumu operatora Paysera sistēma, kurā jums tiks lūgts ievadīt nepieciešamos personiskos datus (t.sk. maksājumu kartes datus). Tā kā attiecīgā informācija tiek apstrādāta saskaņā ar Paysera drošības politiku (pieejama maksājumu lapas apakšējā daļā), pirms maksājuma veikšanas iesakām iepazīties ar šo drošības politiku.

Mēs nesniegsim jūsu personisko informāciju trešajām pusēm bez jūsu atļaujas, kā arī, ja to nepieprasa saistošā valsts likumdošana. Mums ir tiesības sniegt klienta datus trešajai pusei tiktāl, cik tas nepieciešams, lai varētu veikt iegādāto preču piegādi.

Mūsu Weblapa izmanto sīkdatnes. Tās ir nelielas teksta virknes, kas tiek saglabātas lietotāja ierīcē. Neviena no sīkdatnēm, kas tiek izmantota Weblapā, nesatur personisko informāciju. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi un nodrošinātu, ka Weblapa strādā iespējami efektīvi, kā arī mēs izmantojam plūsmas uzskaites sīkdatnes, lai novērtētu Weblapas sadaļu lietošanas statistiku, kā arī labāk izprastu klientu vajadzības.

Pirkumu grozs