1. VISPĀRĪGI

MiLovey.com/MiLovey.lv (turpmāk tekstā – Weblapa) pārvaldītājs ir SIA Family Magic. Weblapā jēdzieni  - mēs, mums, mūsu u.tml. - attiecināmi uz SIA Family Magic.

SIA Family Magic nodrošina Weblapas saturu, tajā skaitā visu informāciju, rīkus un pakalpojumus, kas pieejami Weblapā, jums – lietotājam, ievērojot, ka jūs piekrītat lietošanas nosacījumiem, kas šeit ir norādīti.

Distances līgums starp klientu un MiLovey.com/MiLovey.lv stājas spēkā brīdī, kad ir apstiprināts preču pasūtījums šajā Weblapā.

2. PASŪTĪJUMU NOFORMĒŠANA & MAKSĀJUMI

Pēc tam, kad jūs esat pievienojuši preces, ko vēlētos iegādāties, "grozam". Mēs pieņemam VISA, Maestro un MasterCard karšu maksājumus, kā arī internetbankas maksājumus. Mūsu maksājumu vide ir droša un tās funkcionalitāti nodrošina Paysera.

Lūgums ņemt vērā, ka iegādātā prece ir jāapmaksā pilnībā pirms tiks veikta tās piegāde.

Visas cenas ir norādītas eiro valūtā (EUR). Starptautiskas piegādes gadījumā klienta atbildībā ir veikt ar preču importu saistītos maksājumus, t.sk. nodokļu un muitas nodevu maksājumus, ja tādi tiek piemēroti attiecīgajā preču piegādes valstī.

3. PIEGĀDE

Pirms preču izsūtīšanas mēs pārbaudām katru pasūtījumu, lai nodrošinātu labāko preču kvalitāti mūsu klientiem.

Piegādes nodrošinām, izmantojot Omniva paku terminālus, kurjerus un Latvijas Pasta pakalpojumus.

Plašāku informāciju par piegādes maksām un laikiem lūgums skatīt šeit.

Izņēmuma gadījumos mēs paturam tiesības jūs informēt atsevišķi par papildu piegādes maksu (ja tāda veidotos) pirms pasūtījuma gala apstiprināšanas.

4. PASŪTĪJUMA ATCELŠANA

Gadījumā, ja vēlaties atcelt pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums iespējami ātrāk e-pastā vai telefoniski.

Ja jūsu iegādātā prece vēl nebūs nosūtīta, mēs nekavējoties atcelsim pasūtījumu un pārskaitīsim jums par preci samaksāto naudas summu.

Ja jūsu iegādātā prece jau būs nosūtīta, lūdzu, veiciet tās atgriešanu 14 kalendāro dienu laikā no tās saņemšanas. Plašāk ar preču atgriešanas nosacījumiem lūgums iepazīties sadaļā Preču atgriešana.

5. PRECES ATGRIEŠANA

Ja gadījumā ar pirkumu nebūsiet apmierināti, to var mums atgriezt 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Diemžēl mēs nesedzam atpakaļsūtījumu piegādes izmaksas, izņemot gadījumus, ja precei ir defekts vai arī atgriešana ir saistīta ar kādu citu mūsu kļūdu.

Mēs pieņemam preces, ja tās tiek atgrieztas atbilstošā kvalitātē: tīras, nebojātas, ar visām etiķetēm, oriģinālajā iepakojumā.

Pirms atgriežat preci atpakaļ, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā vai telefoniski, lai varam palīdzēt jums rast labāko atgriešanas risinājumu. Sūtījumam, lūdzu, pievienojiet brīvā formā rakstītu ziņu, kurā esat norādījuši savu vārdu, uzvārdu, informāciju, kādēļ sūtāt atpakaļ konkrēto preci. Lūdzu, saglabājiet atgriešanas piegādes rēķinu no Omniva vai Latvijas Pasta, jo mēs neuzņemamies atbildību par atpakaļsūtīšanā pazaudētām precēm.

6. KĻŪDAS UN NEPRECIZITĀTES

Var gadīties, ka Weblapā atspoguļotā informācija satur kādu tipogrāfijas kļūdu vai neprecizitāti, piemēram, kas saistīta ar produktu aprakstu, cenām, īpašajiem piedāvājumiem, piegādes nosacījumiem vai preču pieejamību. Mēs paturam tiesības veikt šo kļūdu un neprecizitāšu labojumu, aktualizēt informāciju, kā arī atcelt pasūtījumu, kas ietver attiecīgo kļūdu vai neprecizitāti.

Mēs darām labāko, lai Weblapā atspoguļotu produktu krāsas un īpašības cik precīzi vien iespējams. Tomēr var gadīties, ka produktu krāsu attēlojums atšķiras, ņemot vērā jūsu ierīces ekrāna iestatījumus, tāpēc mēs nevaram garantēt ekrāna krāsu attēlojuma pilnīgu sakritību ar faktisko preču krāsu.

7. INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS & PREČU ZĪMES

Viss saturs un informācija šajā Weblapā, t.sk. teksts, grafiskais noformējums, logo, pogu ikonas, attēli, ir SIA Family Magic īpašums. Tā izmantošana bez mūsu rakstiskas atļaujas ir aizliegta.

8. KONFIDENCIALITĀTE UN DROŠĪBA

Mēs cienām jūsu privātumu un izturamies pret to ar augstāko nopietnību. Informācija, ko sniedzat, lai veiktu pasūtījumu, Weblapā ir aizsargāta un tai ir nodrošināta konfidencialitāte.

Weblapa izmanto HTTPS/SSL tehnoloģiju, lai nodrošinātu tajā veikto transakciju drošību. Mēs neapkopojam un neglabājam informāciju par klientu debetkartēm un kredītkartēm.

Kad Jūs veiksiet pasūtījumu mūsu Weblapā, mēs lūgsim norādīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts. Šī informācija ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi, un vienlaicīgi paliks privāta un konfidenciāla. Pēc tam jūs tiksiet pāradresēti uz mūsu uzticama, SSL drošības standartu piemērojoša maksājumu operatora Paysera sistēmu, kurā jums tiks lūgts ievadīt nepieciešamos personiskos datus (t.sk. maksājumu kartes datus). Tā kā attiecīgā informācija tiek apstrādāta saskaņā ar Paysera drošības politiku (pieejama maksājumu lapas apakšējā daļā), pirms maksājuma veikšanas iesakām iepazīties ar šo drošības politiku.

Mūsu Weblapa izmanto sīkdatnes. Tās ir nelielas teksta virknes, kas tiek saglabātas lietotāja ierīcē. Neviena no sīkdatnēm, kas tiek izmantota Weblapā, nesatur personisko informāciju. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi un nodrošinātu, ka Weblapa strādā iespējami efektīvi, kā arī mēs izmantojam plūsmas uzskaites sīkdatnes, lai novērtētu Weblapas sadaļu lietošanas statistiku, kā arī labāk izprastu klientu vajadzības.
Mēs nesniegsim jūsu personisko informāciju trešajām pusēm bez jūsu atļaujas, kā arī, ja to nepieprasa saistošā valsts likumdošana. Mums ir tiesības sniegt klienta datus trešajai pusei tiktāl, cik tas nepieciešams, lai varētu veikt iegādāto preču piegādi.

9. IZMAIŅAS LIETOŠANAS NOSACĪJUMOS

Mums ir tiesības regulāri grozīt un atjaunot šos nosacījumus. Jebkuras izmaiņas tiks publicētas šeit.

Pirkumu grozs